Zawieszki zapachowe do samochodu reklamowe

Airfresh Artur Piotrowki

Opis

Wiele ze standardowych gadżetów marketingowych znudziło się już wszelkim firmom. Długopisy, pamięci USB czy notatniki z logiem firmy to klasyka, która może się opatrzyć. Warto zatem, poszukując gadżetów reklamowych pokusić się o coś całkiem nowego, w oryginalnym i całkiem innym wydaniu. 

Firma airfresh.pl to lider, jeśli chodzi o zawieszki zapachowe do samochodu. Gadżety reklamowe wcale nie muszą być związane stricte z biurem - zawieszka do auta to świetny pomysł. Co ważne, jako klient jesteś w stanie wybrać nie tylko zapach, jaki kojarzyć się będzie z Twoim biznesem, ale także kształt zawieszki filcowej. Warto wspomnieć także o fakcie, że firma udostępnia możliwość wykonania nadruków firmowych, co dodatkowo podnosi rangę zawieszki. Przekonaj się sam, że zapach samochodowy to gadżet marketingowy, jakiego nie spodziewa się Twój partner biznesowy. 

Dodaj komentarz

Użytkownik Julia Grabowska napisał:
Zawieszki zapachowe samochodowe zakupione w firmie Airfresh i rozdane wszystkim moim "mobilnym" pracownikom przyczyniły się do większego rozreklamowania naszej firmy na terenie Kielc i nie tylko.
Data: 2018-10-25 10:16:19
Ocena: 4


Również W Pobliżu:

Eko-Mar

Mickiewicza 21

Sandomierz

Zobacz