NAILTECH Anna Rosińska - Frezy do frezarki

NAILTECH Anna Rosińska

Opis

Nie ma chyba takiego salonu kosmetycznego, który nie miałby na wyposażeniu frezarki do wykonywania manicure czy pedicure. Jest to urządzenie, które bardzo ułatwia pracę, a także sprawia, że może ona być wykonana szybko. Bardzo istotne są także frezy do frezarki, których pełen asortyment można zakupić na stronie nailtech.pl. Jest to sklep internetowy dedykowany stylistkom paznokci i zakładom kosmetycznym. W jego asortymencie znajdują się frezy ceramiczne, z węglika spiekanego, kamienne i diamentowe.

Na szczególną uwagę zasługują te ostatnie, dlatego, że są zarówno łatwe w utrzymaniu czystości, gdyż można je bez obaw sterylizować, ale także dlatego, że są trwałe i nie tępią się szybko. Z tego też powodu idealnie nadają się do profesjonalnych salonów kosmetycznych. W ofercie sklepu znajdują się frezy diamentowe w różnych kształtach, między innymi:

  • walec,
  • stożek,
  • wrzeciono,
  • szpic,
  • kulka.

Są one idealne do przeprowadzenia manicure i pedicure, gdyż matują, kształtują i wygładzają płytkę, przygotowując ją do kolejnych zabiegów. Przy ich pomocy można wykonać wiele innych czynności pielęgnacyjnych.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Również W Pobliżu:

Zakład Mechaniczny Progress

Nowa Wieś Książęca 4a

Bralin

Zobacz

ALMA SERWIS Sp. z o.o.

Sadowa 14

Suchy Las

Zobacz

Detoks Narkotykowy

Spławie 48

Poznań

Zobacz