Keratynowe przedłużanie włosów warszawa • Elwira Hair

Elwira Hair

Opis

Zawsze marzyłaś o burzy bujnych loków, jednak Twoje włosy są łamliwe, cienkie i niewiele z nich można zrobić, aby zmienić ich wygląd? Sposób na to znajdzie salon fryzjerski ze strony elwirahair.pl mieszczący się w Warszawie i oferujący keratynowe przedłużanie włosów dla każdej kobiety z takim właśnie problemem.

Metoda ta polega na przedłużaniu włosów na ciepło przy użyciu zgrzewarki lub za pomocą pistoletu z keratynowym wkładem. Ma ona szereg zalet, ponieważ doczepiane pasma są niewielkie objętościowo i nie wyróżniają się spośród naturalnych włosów. Jest to także najtrwalsza metoda, ponieważ jej efekt utrzymuje się do około czterech miesięcy. Po tym czasie zabieg musi zostać powtórzony, ponieważ wraz ze wzrostem włosa zgrzewy obniżają się i można je już zobaczyć.

Salon z podanego linku ma spore doświadczenie w tej metodzie i gwarantuje, że jest ona w pełni bezpieczna, daje naturalny wygląd, a każda kobieta wygląda w takich włosach wyjątkowo. Właścicielka do każdej klientki podchodzi indywidualnie, stosując najlepsze produkty, a każdy wykonany tutaj zabieg jest idealny.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Również W Pobliżu: